ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۱۲

شخصیت و مشخصات دوازده ها مجموع مشخصات یکها و دوها می باشد که نشان از همکاری خلاقانه دارد ، برخی از دوازده ها ممکن است تمامی مشخصات یک ها را داشته باشند ، برخی تمامی مشخصات دوها را و برخی هم ترکیبی از خصوصیت یک ها و دوها را داشته باشند.

دوازده ها اکثرا پر انرژی بوده و افرادی باهوش و جدی می باشند ، هرچند گاهی ممکن است عملی ساده لوحانه از آنها سر بزند اما مطمئنا این باعث تعادل در آنها می شود.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد دوازدهطالع بینی نوین – خصوصیات عدد دوازده

آنها حس خاص بودن دارند ، گاهی به برخی امور مشکوک می شوند و لی اکثرا دارای تعادل و اجتماعی هستند ، دوازده ها در کارهای گروهی بسیار خوش می درخشند و اکثرا افرادی با صداقت و دوستانه هستند.

برخی از آنها صحبت هایی با نیش و کنایه می زنند و گاهی کارهای غیر معقول می کنند ولی کاملا مسئولیت پذیر هستند و سعی می کنند از مسئولیت هایی که می پذیرند سر باز نزنند ، گاه دچار مشکلات و گرفتاری هایی می شوند که باعث می شود رفتاری خشن و تهاجمی داشته باشند.

آنها معمولا برای اینکه بتوانند انرژی درونی خود را آزاد کنند نیازمند شریک ، همسر یا همکار مهربان هستند ، اکثر دوازده ها دارای افکاری رمانتیک هستند و نسبت به جنس مخالف احساس کشش دارند.البته گاهی هم ممکن است بطور ناگهانی روابط خود را قطع کنند ، بهتر است اینگونه افراد قبل از آنکه متاهل شوند ، از دوستان متاهل خود دوری کنند و با آنها معاشرت نکنند.

دوازده ها باید خودشان را پیدا کنند ، باید به خودشان اعتماد داشته باشند ، فقط با اعتماد به نفس کامل است که میتوانند افرادی فعال ، با اراده و خوش فکر بوده و استعداد های خود را در امور اقتصادی و اجتماعی به خوبی بکار گیرند ، معمولا دوازده های با اراده در نیمه دوم عمر خود از رفاه کاملی برخوردار هستند.

خلاقیت در آنها یک استعداد ذاتی بشمار می آید و می توانند با پرورش آن در هر اموری موفق باشند، البته باید مواظب جاه طلبی آنها بود ، دوازده های مثبت اندیش افرادی دقیق ، فعال ، سازنده و سخاوتمند ، صبور و آینده بین هستند ولی دوازده های با افکار منفی ، افرادی خشک ، جاه طلب ، عجول ، آسیب پذیر ، افراط گر و گاه نا امید می باشند.

اگر دوازده هستید سعی کنید مثبت اندیش باشید ، آنها در بدترین شرایط ، نهایتا سیستم ایمنی بدن خود را از دست می دهند و اکثرا زانو درد دارند و بهتر است ورزش و تغذیه سالم را در زندگی روزمره خود قرار دهند.

دوازده ها در بهترین حالت و مثبت ترین دوران زندگی ، افرادی وفادار و قوی ، قابل اعتماد ، باهوش و عقل گرا و دارای همت مظاعف هستند و اکثرا در هر مسیری موفق می باشند.

اگر مشکلی در سر راه خود ببینند ، به سرعت سعی در حل آن می کنند و اگر لازم باشد مسائل و مهارت های تازه ای یاد گرفته تا بتوانند به احساس آرامش برسند.

هر دوازده ای حداقل یکبار با مشکلات سخت زندگی مواجه می شود که با صبوری و پشتکار خود می تواند به خوبی از آنها عبور کرده و به اهداف خود دست پیدا کنند.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای vistabux.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:vistabux.ir | نقشه سایت